KOUPELNOVÝ NÁBYTEK A SANITA - Renovace van

HLEDAT
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

SLUŽBY A PRODUKTY
Sprchy
Zařiďte si svoji koupelnu krásným a kvalitním sprchovým koutem. Kouty jsou za skvělou cenu vybaveny nejmodernějšími prvky: Kvalitním bezpečnostním sklem uchyceném v krásném rámu z leštěného hliníku (u některých modelů na přání i bílý rám). Posun skel zajišťují ložiskové pojezdy s dlouhou životností a dovírání dveří je magnetické. Máte tak jistotu snadného dovření a těsnosti sprchového koutu.
Zástěny
Exkluzivní systém Skipper je založen na nahrazení hliníkového profilu masivním technopolymerem. Díly nekorodují a neodloupává se z nich barva. Pro výplně dveří je použit polystyrol, lehký a odolný materiál podobný matnému bezpečnostnímu sklu. Systém Skipper je vysoce odolný vůči nárazům a mechanickému poškození. Výšková regulace pojezdů umožňuje snadnou montáž i v případě nerovnosti stěn. Posun stěn probíhá pomocí kuličkových ložisek a zavírání je opatřeno magenty. Originální patentovaný systém Colibri je tvořen plastovým rámem, v němž je umístěna shrnovací část z transparentních profilů. Jednoznačnou výhodou tohoto systému je jeho univerzálnost (hodí se i pro atypická řešení koutů) a úspora místa v malých koupelnách. Pro skvělou cenu, jednoduchou instalaci a vysokou odolnost proti poškození a nárazům je hojně využíván v hotelech a penzionech a v rodinách s dětmi. Na systém Skipper i Colibri poskytujeme záruku 5 let.
Nábytek
Koupelnový nábytek  zajistí Vaší koupelně jedinečný moderní vzhled a velké množství praktických úložných ploch. Velmi široká nabídka skříněk s umyvadlem, skříněk se zrcadlem, závěsných skříněk a volně stojících skříněk. Samostatnou kategorii představují sestavy koupelnového nábytku, které jsou navrhovány světovými designéry a kombinují velmi moderní design a výbornou funkčnost s množstvím úložných prostor. Koupelnový nábytek je navrhován a konstruován tak, aby splňoval nejnovější trendy a požadavky náročných zákazníků. Prvotřídní materiály jsou zpracovávány pomocí nejmodernějších technologií. Povrchová úprava nábytku do koupelny a spojů je vyvinuta speciálně pro použítí v koupelnách a zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Panty, pojezdy a kovové části nábytku jsou z prémiových materiálů a opatřeny moderním řešením jako tiché dorazy šuplíků.Nábytek je vyroben pro užití ve vlhkých prostorách a je dodáván již ve smontovaném stavu. .Ke všem spodním skříňkám nyní dostanete umyvadlo ZDARMA!
Sanitární keramika
Bohatý sortiment sanitární keramiky Olsen Spa pro Vaši moderní koupelnu. Z naší nabídky nástěnných, deskových a nábytkových umyvadel, WC a bidetů a urinálů si vyberete produkty velmi vysoké kvality s trendy designem. K těmto výrobkům také nabízíme široký sortiment doplňků jako jsou polosloupy k umyvadlům a sifony a vpusti. Produkty sanitární keramiky jakou jsou umyvadla, WC a bidety jsou navrhovány italskými designéry a vyráběny s použitím prvotřídní keramiky a nejmodernějších postupů. Tato kombinace zaručuje vysokou odolnost povrchu proti poškození, velmi snadnou údržbu a nadčasový design keramických výrobků.  
Vodovodní baterie
Vodovodní baterie  jsou pravou volbou pro Vaši novou koupelnu i kuchyni. V naší bohaté nabídce umyvadlových, vanových, sprchových, dřezových a bidetových vodovodních baterií najdete vždy to správné řešení pro Vás. Můžete si zvolit vodovodní baterie s klasickým designem vhodným pro každý interiér koupelny, ale také z designových vodovodních baterií navrhovaných dle nejnovějších trendů, které zvýrazní moderní rysy Vaší koupelny. Mezi poslední trendy v oblasti vodovodních baterií patří podomítkové vodovodní baterie, které se vyznačují jemným designem. Špičkou mezi bateriemi jsou termostatické baterie s možností přesného nastavení teploty vody a vysokou úsporou energií. Tělo vodovodních baterií je vyráběno z prvotřídní mosazi s množstvím variant povrchových úprav, speciálně upravené pro velkou odolnost proti poškození a snadnou údržbu. Vnitřek vodovodních baterií  je ošetřen povrchovou úpravou Anti Line, zabraňující usazení vodního kamene. Konstrukce keramických kartuší a prémiové perlátory NEOPERL zajišťují maximální šetrnost ke spotřebě vody.
 
počítadlo.abz.cz
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky