RENOVACE VAN - Renovace van

HLEDAT
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

SLUŽBY A PRODUKTY
Přestavujeme Vám nejlepší možný způsob renovace Vaší poškozené vany. Tento systém umožňuje použití vany za 24 hodin po montáži. Celková renovace trvá 2 hodiny a je zcela bez bourání a poškození obkladu. Použitým materiálem na výrobu všech druhů vložek je akrylát, který se používá na výrobu klasických akrylátových van nabízených na trhu. Poskytujeme záruku 5 let, avšak životnost akrylátové vany je prakticky neomezená.
Výhody renovace vany 100% akrylátovou vložkou:
- bez bourání
- montáž 2 hodiny
- český výrobek
- 5 let záruka
-  vysoká životnost až 50 let
- velmi dobrá zvuková a tepelná izolace
- je hygienická a snadno se čistí
- je UV-rezistentní,
- snadno se používá a snadno se opravuje
- nízká hmotnost
- akryl je vnímán jako teplý materiál, jak fyzicky, tak i vizuálněAkrylátové vanové vložky, jsou vysoce kvalitní vyrobené ze 100% akrylátu. . V současné době lze nalézt na našem trhu dva typy akrylátových van, a to vyrobené ze 100% akrylátu či ABS desek s akrylátovým povrchem.
Nejedná se jenom o síle akrylátu, ale také možnou údržbu akrylátové vany. Při poškození naši vložky je možné akrylát zabrousit a vana vypadá zase jako nová, což u ABS desek nelze, protože síla akrylátu je u nich v desetinách milimetru. !! POZOR !! na nekvalitní laminátové a plastové vložky. Praskají a loupe se z nich barva.

 
počítadlo.abz.cz
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky